strona            
           główna           
       rusztowania       
       warszawskie      
 <          bramy          > 
 <       garażowe       > 
            usługi           
      transportowe      


bramy garażowe

Bramy garażowe

Bramy garażowe, które sprzedajemy są to produkty bardzo dobrej jakości.
Wynika to bezpośrednio z 20-letniego doświadczenia producenta w tej branży (pierwszy polski producent), posiadającego kadrę wykształconych inżynierów i techników, nowoczesne urządzenia.
Udzielamy 10 letniej gwarancji niezawodnego działania bramy. Zapewniamy wszelkiego rodzaju usługi związane z tematyką bram, takie jak montaż i transport. Realizujemy z jednakową sumiennością i precyzją zamówienia od klientów indywidualnych jak również kompleksową obsługę dużych inwestycji. Dowodem na długowieczność naszych bram i garaży jest to, że pierwsze wyroby tego typu są nadal eksploatowane i cieszą się uznaniem użytkowników dlatego nie posiadamy pełnoetatowego serwisu, ale w razie potrzeby błyskawicznie służymy całym naszym doświadczeniem i posiadaną technologią, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

Pragniemy dołożyć wszelkich starań, aby otaczająca nas architektura była funkcjonalna, a co najważniejsze estetyczna. Dlatego proponujemy wiele niestandardowych rozwiązań zwiększających funkcjonalność i estetykę naszych bram garażowych oraz garaży. Sprzedajemy bramy garażowe uchylne kryte blachą, obustronnie ocynkowaną, a następnie powlekaną poliestrem. Dla nadania odpowiedniej sztywności i stabilności bramie, blacha ma trapezowy kształt dostosowany do konkretnego rozmiaru bramy. Standardowe wymiary to: 2.45 x 2.08 m, 2.60 x 2.65 m.
Sprzedajemy także bramy w kolorach i wymiarach zgodnie z życzeniem klienta. Nasze produkty posiadają wszelkie wymagane dopuszczenia, co dowodzi, że bramy są solidne, bezpieczne i bardzo dobrej jakości.

bramy garażowe i garaże
o estetycznym wyglądzie
wygodne i bezpieczne w użytkowaniu
w każdym wymiarze
trwałe i solidnie wykonane
z atestowanymi zamknięciami
zdalnie sterowane
łatwe do samodzielnego montażu

Bramy „płaskie" wypełnione są blachą obustronnie ocynkowaną o grubości 0,55 mm powlekaną poliestrem lub na życzenie blachą obustronnie ocynkowaną o grubości 0,5 mm, pokrytą materiałem imitującym drewno. Blacha montowana jest w blacie w postaci płaskich paneli zawsze w ilości nieparzystej (wynika to z konieczności centralnego ustawienia zamka). Arkusze są nitowane ze sobą i z konstrukcją w sposób całkowicie niewidoczny z zewnątrz. Ocieplenie bramy jest możliwe przez wypełnienie przestrzeni między poszyciem a blachą aluminiową styropianem o grubości 20 mm. Blacha aluminiowa spełnia dodatkowo funkcję ekranu zatrzymującego ciepło wewnątrz garażu.

Brama ażurowa jest kolejnym rozwiązaniem jakie proponujemy naszym klientom. Wyrób ten kierowany jest przede wszystkim do inwestorów realizujących budowy garaży zbiorowych, podziemnych itp. Wypełniona jest blachą obustronnie ocynkowaną o grubości 0,55 mm powlekaną poliestrem. Charakteryzuje się perforowaną powierzchnią, która może stanowić dowolną część blatu bramy. Otwory perforacji mają wymiary 60x300 mm i wykonane są w kształcie owalnym oraz umieszczone są wzdłuż trapezu bramy.

Zamknięcie wymaga specjalnego zabezpieczenia, ponieważ przy tego typu bramy jest umożliwiony dostęp do zamka od wewnętrznej strony garażu. Zamki nasze zabezpieczone są przed otwarciem poprzez usunięcie bolca odblokowującego zamek od wewnątrz. Otwarcie takiego zamka od wewnątrz garażu jest możliwe tylko przy użyciu klucza.

Mechanizm otwierający. Poprzez szczególne dobranie rodzaju sprężyn, gatunków materiału i jego grubości, specjalnej konstrukcji mechanizmu otwierania oraz samosmarującym się rolkom jezdnym zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo i komfort użytkowania bramy, otwieranej przy użyciu znikomej siły (4-5 letnie dziecko otwiera bramę bez trudu). Brama przez cały ten okres nie ma prawa opadać, co jest bardzo ważne, kiedy zostawiamy samochód bezpośrednio przed garażem. Przez cały okres gwarancji brama musi się otwierać z dużą lekkością, co najmniej tak jak w dniu montażu przez serwis. Każda brama przystosowana jest do pracy z automatem.

Blacha jest obustronnie ocynkowana a następnie, po nałożeniu odpowiednich podkładów powlekana poliestrem. Jest to najnowsza technologia powlekania blach zapewniająca najskuteczniejszą ochronę przed korozją.

Proponujemy różne rozwiązania
konstrukcyjne
takie jak:
przeszklenia, świetliki,
drzwi
w uchylnej bramie garażowej,
oraz
nadbudowę bramy wypełnioną
blachą trapezowaną
lub
taflą poliwęglanową.

Specjalna technologia nitowania stosowana do łączenia blach poszycia bramy z jego konstrukcją, nie powodująca przerwania blachy (także powłoki cynku) zapewnia trwałe niekorodujące zespolenie łączonych elementów.

Drzwi w bramie. Aby ułatwić Państwu życie jednocześnie powiększyć naszą ofertę o drzwi wejściowe w uchylnej bramie garażowej wypełnionej blachą powlekaną. Nasza Firma dobrze zdaje sobie sprawę,że Państwa garaże nie są wykorzystywane tylko do parkowania samochodów, ale również jako pomieszczenie gospodarcze. Czy do wyciągnięcia roweru, grabi, węża ogrodniczego potrzeba otwierać całą bramę? Ależ oczywiście, że nie. Wystarczy zamontować drzwi wejściowe (maks. wys. 220 cm, maks. szer. 270cm) w bramę garażową.


Przeszklenia. Nasza firma wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom zaczęła montować, na życzenie, przeszklenia w bramach uchylnych wypełnionych blachą powlekaną. Dzięki świetlikom uzyskujecie Państwo, w garażu bez okna, doświetlenie światłem dziennym. Ilość i umiejscowienie zamontowanych świetlików zależy tylko i wyłącznie od Państwa potrzeb. Przeszklenie montowane jest za pomocą gumowej uszczelki, wykonanej bardzo precyzyjnie, co zapewnia hermetyczność. Owalny i pociągły kształt świetlika (30 x 6 cm) podyktowany jest bezpieczeństwem użytkowników oraz zabezpieczeniem przed włamaniem. Oferujemy również przeszklenia przez całą wysokość bramy taflami ze szkła poliwęglanowego: dymnego, mlecznego i przeźroczystego.

Ocieplenie i wentylacja. Mając na względzie różnego rodzaju rozwiązania architektoniczne, wiedząc o tym, że nad garażem może również być mieszkanie, proponujemy ocieplenie bramy garażowej wypełnionej blachą powlekaną. Na ocieplenie składa się 4-5 cm styropianu i pokrycie z trapezowej blachy aluminiowej tworzącej ekran. W nieocieplonej bramie w górnej i dolnej jej części zachowane są specjalnie profilowane otwory wentylacyjne, co umożliwia zgodnie z wymogami budowlanymi, adaptację starych pomieszczeń na garaż. Dodatkowym elementem proponowanym przez nas są wywietrzniki wykonywane na życzenie w dowolnej ilości, zapewniające prawidłową wentylacje garażu, co pozwala skutecznie usunąć zarówno wilgoć oraz szkodliwe spaliny.


Zamki. Proponujemy co najmniej cztery rozwiązania sposobu zamknięcia. Standardowo jest to zamknięcie jednopunktowe w centralnym miejscu bramy. Dla dodatkowego zabezpieczenia możemy zamontować zamknięcie dwupunktowe. Nie sprawia nam również żadnego kłopotu zamontowanie dwu i więcej zamków.

Oferujemy również różne konstrukcje zamków. Proponujemy również zamki z atestem policji, które są zalecane przy ubezpieczeniu garażu. Każda brama przystosowana jest do pracy z automatem.

Nowy typ zamka stosowanego w montażu bramy drewnopodobnej pozwala na równoczesne ryglowanie w czterech punktach (jest możliwa każda kombinacja dotycząca liczby punktów ryglowania od jednego do czterech). Jest to zamek produkowany przez angielską firmę Winlock, stanowiący najnowocześniejsze rozwiązanie w dziedzinie mechanicznego zabezpieczenia bram garażowych. Montujemy w bramach "płaskich" nowy typ klamki i oprawy zamka. Dzięki owalnemu kształtowi, nowa klamka jest bardziej antywłamaniowa i estetyczna. Bramy płaskie doskonale pasują do dużych elewacji i indywidualnych rozwiązań, do których nie pasuje brama trapezowana.

Bramy garażowe